fbpx
Top
Image Alt

Tobroco Giant

Poszukujemy mechaników!

Masz doświadczenie w pracy jako mechanik lub monter?

A może od zawsze interesowałeś się naprawą różnego rodzaju pojazdów: samochodów, motorów czy maszyn rolniczych?

Dla jednego z naszych klientów w Oisterwijk, szybko rozwijającej się firmy i jednego z najwiekszych producentów maszyn i osprzętu do koparko-ładowarek,  poszukujemy pracowników.

Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.
Dwie zmiany, oraz możliwość pracy nadgodzin!

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub zainteresowanie mechaniką pojazdową
  • Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Zakres obowiązków

  • Składanie maszyn budowlanych/rolniczych według instrukcji (np. mini koparki, mini spychacze)
  • Prefabrykacja elementów ramy,
  • Prefabrykacja elementów hydrauliki.

Oferujemy

  • Stawkę €13,10 brutto/h  + dodatki zmianowe (możliwość negocjacji wyższej stawki)
  • Dodatki zmianowe
  • Dodatki eksterytorialne
  • Prace na dwie zmiany
  • Dla osób doświadczonych i zaangażowanych, możliwość otrzymania kontraktu w firmie
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Administratorem danych osobowych jest Axell Employment z siedzibą przy ul. J. Asselbergsweg 70, 5026 RR w Tilburg . Wysłanie formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Proces rekrutacji

Krok 1
d

Kontakt

Skontaktuj się z nami. Wyślij email z CV na tech.jobs@axell.nl z dopiskiem Tobroco Giant, aplikuj przez formularz na dole strony, lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +31 13-5075440

Krok 2
j

Rekrutacja

Oddzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o Twoim doświadczeniu w podobnej pracy, znajomości języka. Jeżeli jesteś odpowiednim kandydatem, zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura!

Krok 3
d

Wizyta w naszym biurze

Po przedstawieniu szczegółów oferty, wizycie w firmie i zaakceptowaniu przez Ciebie warunków, podpiszemy niezbędne dokumenty.

Krok 4
g

Rozpoczęcie pracy

Po ukończeniu procesu rekrutacyjnego, zaczynasz swoją pracę w firmie Tobroco.