fbpx
Top

Syncreon

Praca na magazynie z wysokiej jakości elektroniką w miejscowości Waalwijk (Holandia).

"Syncreon to firma w której znalazłam swoje miejsce. Po roku pracy udało mi się awansować na stanowisko Supervisora. Polecam każdemu kto szuka ciekawej pracy w międzynarodowej firmie!"
Anna W.
Supervisor

Firma Syncreon

SYNCREON specjalizuje się w świadczeniu usług logistycznych. Firma została założona w 2007 roku, kiedy Walsh Western International

i TDS Logistics Inc. połączyły siły, aby stworzyć nowy biznes.

Syncreon oferuje pełen zakres usług logistycznych, które mają na celu dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ich kolejnością, w szczególności czasem.

Firma współpracuje z amerykańską międzynarodową korporacją, która projektuje i sprzedaje elektronikę użytkową, oprogramowanie komputerowe i komputery osobiste.

Praca w logistyce

Axell Employment jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze logistycznym, produkcyjnym oraz dla specjalistów. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Syncreon to międzynarodowa firma logistyczna zajmująca się dostawą i dystrybucją sprzętu elektronicznego. Przed rozpoczęciem pracy pracownik zostaje odpowiednio przeszkolony przez jednego z doświadczonych trenerów w firmie.

Zgłoś się do nas już dzisiaj, jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą na jednym z największych magazynów w Holandii.

oferty pracy

Pracownik magazynowy

Pracownik magazynowy zajmuje się przygotowaniem, kontrolowaniem jakości i pakowaniem produktów elektronicznych.

Praca na 2 zmiany

7.00 – 16.00; 14.00 – 23.00,

lub na 3 zmiany:

6.00 -14.00, 14.00 -22.00 i 22.00 -6.00.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dokładność i precyzja w pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane osoby mieszkające prywatnie
  • Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Oferujemy

  • Stawkę €10.38 + dodatki zmianowe
  • Ekstra dodatki za nadgodziny oraz pracę w weekendy
  • Dodatki zmianowe
  • Dodatki eksterytorialne
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Operator wózka widłowego bocznego

Operator wózka odpowiedzialny jest za przygotowywanie odpowiednich palet i zamówień do wysyłki, a także zaopatrywanie odpowiednich działów.

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na wózku widłowym bocznym typu Reachtruck

Zakres obowiązków

  • Podnoszenie ciężkich pudeł wózkiem widłowym
  • Przenoszenie palet w odpowiednie miejsca

Oferujemy

  • Stawkę €11.40 + dodatki zmianowe
  • Prace na zmiany

Twoje dane:

Informacje dodatkowe:

Posiadam prywatne zakwaterowaniePotrzebuję zakwaterowania

Administratorem danych osobowych jest Axell Employment z siedzibą przy ul. J. Asselbergsweg 70, 5026 RR w Tilburg . Wysłanie formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe.