fbpx
Top

Tobroco giant

Praca dla mechaników, monterów i ślusarzy w Holandii.

"Tobroco jest firmą, którą można najlepiej określi mianem "przystępnej" - przystępnym jest wprowadzenie w zakres obowiązków, jak również przystępnym jest kierownictwo i współpracownicy - każdego można dopytać o właściwy sposób wykonania danego etapu montażu. Praca toczy się miarowym, spokojnym tempem - firma kładzie nacisk na jakość końcowego produktu. Nie ma problemu z urlopami. Pieniądze zawsze się zgadzają, tydzień w tydzień. Po prostu po ludzku - polecam"
Daniel W.
Monter

Prestiżowa firma

TOBROCO Machines jest producentem maszyn i urządzeń GIANT od 1996 roku. Dziś TOBROCO Machines oferuje jedno z najszerszych portfolio

w branży z łącznie 36 różnymi modelami w 40 krajach, zaprojektowane i zbudowane przez zespół 165 entuzjastycznych pracowników w nowoczesnej fabryce w Oisterwijk w Holandii.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ciągłym innowacjom oraz najlepszym komponentom Kubota, Bosch Rexroth i Comer, maszyny i urządzenia GIANT są produkowane z najwyższą starannością, jakością i zaangażowaniem.

W roku 2016 firma została zwycięzcą nagrody Króla Willema I na najlepszego SME, a w roku 2019 królowa Holandii odwiedziła firmę

Zdjęcia z www.tobroco-giant.com/en/history/

Praca dla Mechaników, Monterów i Ślusarzy

Już od wielu lat Axell Employment współpracuje z fabryką Tobroco Giant, dostarczając najlepszych mechaników i monterów. Masz doświadczenie w pracy jako mechanik lub monter? A może od zawsze interesowałeś się naprawą różnego rodzaju pojazdów: samochodów, motorów czy maszyn rolniczych?

Zgłoś się do nas już dzisiaj. Prześlij swoje cv na tech.jobs@axell.nl nasza rekrutacja skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.

oferta pracy

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub zainteresowanie mechaniką pojazdową
  • Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Zakres obowiązków

  • Składanie maszyn budowlanych/rolniczych według instrukcji (np. mini koparki, mini spychacze)
  • Prefabrykacja elementów ramy,
  • Prefabrykacja elementów hydrauliki.

Oferujemy

  • Stawkę €13.10 – 13.91 brutto/h + dodatki zmianowe
  • Dodatki zmianowe
  • Dodatki eksterytorialne
  • Możliwość pracy na dwie zmiany
  • Dla osób doświadczonych i zaangażowanych, możliwość otrzymania kontraktu w firmie
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie (obowiązują dodatkowe opłaty)

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie

Administratorem danych osobowych jest Axell Employment z siedzibą przy ul. J. Asselbergsweg 70, 5026 RR w Tilburg . Wysłanie formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Zmontuj sobie pracę!

pl_PLPL_PL
en_GBEN pl_PLPL_PL